Forum

Notifications
Clear all

Curenje vode u garazi


(@stefan86)
Ime: Stefan Stanković
Eminent Member
Joined: 1 year ago
Posts: 19
Lamela: E
Stan: S_46
Topic starter  

Postovanje Nebojsa,

Hteo sam da dodam nesto vezano za odgovor investitora koji ste poslali, za problem u garazi.

Uopste nije tacno da se voda sliva u resetke za odvod jer podloga u garazi nema nikakav pad.

Voda se zadrzava oko automobila i zato ne odlazi gde treba. Jedini nacin da voda ode gde treba je da neko redovno gura vodu do resetke sa gumenim cetkama.



   
Quote
(@milos)
Ime: Miloš Stojković
Eminent Member
Joined: 2 years ago
Posts: 16
Lamela: C
Stan: 60
 

Поштовани суседи, имамо ли неке новости на ову тему? Да ли је било неких даљих контаката са Инвеститором?



   
ReplyQuote
Share: