Notifications
Clear all
Topic starter
14/08/2025 4:28 pm
Poštovane komšije, komunalna policija ja 25.07. snimila moje vozilo parkirano na južnoj saobraćajnici sa desne strane uz grmlje i šiblje i poslala kaznu za nepropisno parkiranje.Da li je još neko usnimljen i zna li neko ko je pozvao Miliciju i da li