Forum

Poštovane komšije, ...
 
Notifications
Clear all

Poštovane komšije, komunalna policija ja 25.07. snimila moje vozilo parkirano na južnoj saobraćajnici sa desne strane uz grmlje i šiblje i poslala kaznu za nepropisno parkiranje.Da li je još neko usnimljen i zna li neko ko je pozvao Miliciju i da li


(@urosevi)
Ime: Marijana Boltić-Urošević
New Member
Joined: 2 years ago
Posts: 1
Lamela: C
Stan: 72
Topic starter  

Poštovane komšije, komunalna policija ja 25.07. snimila moje vozilo parkirano na južnoj saobraćajnici sa desne strane uz grmlje i šiblje i poslala kaznu za nepropisno parkiranje.Da li je još neko usnimljen i zna li neko ko je pozvao Miliciju i da li



   
Quote
Share: